Nasıl Randevu Alabilirim?

Randevu-iletişim

Randevu talepleri telefon ile alınmaktadır.

Telefonla belirlenmiş olan randevunuzdan 1 gün önce asistanımız sizin ile iletişime geçerek randevunuzun teyidini gerçekleştirmektedir. Size telefonla ulaşılamaması durumunda geri dönüş sağlanamazsa, randevunuz iptal edilerek farklı bir tarihe alınır.

Kliniğimizde Perşembe günleri hariç, 10.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

 

Randevuya Gelmeden Önce

Merkezimize gelmeden önce, sizden istediğimiz kan tahlillerinizin yapılmış ve sonuçlarının alınmış olması gerekmektedir.

Kan tahlilinizin sağlıklı bir biçimde yapılabilmesi için bu tahlilleri “sabah aç karnına” yaptırmanız gerekmektedir. Hastanelerin dahiliye bölümünden veya sağlık ocaklarından, kan tahlilini diyetisyenin istediğini belirterek bu tahlilleri yaptırabilirsiniz. Kan tahlilinde bulunması gereken değerler için lütfen bu bağlantıya tıklayınız.

 

Online Diyet Nedir ve Süreç Nasıl İşler?

Yollarda vakit kaybetmek istemiyorsanız, hayatınızdaki sorumluluklardan kendinize ayıracak vaktiniz çok az ise, hızlı ve evinizin rahat ortamında iletişim kurmak istiyorsanız, bulunduğunuz şehirde veya ülkede sizin yaşam tarzınıza uygun veya damak zevkinize hitap eden bir diyetisyene ulaşamıyorsanız “Online Diyet” tam size göre.

Telefon veya e-mail yolu ile randevu talebinizi bize iletebilirsiniz. Görüntülü, sesli ya da sadece yazışma yolu ile diyet talebinde bulunabilirsiniz. Talep ettiğiniz şekilde gerçekleşen randevunun sonunda size özel diyetiniz e-mail veya Whatsapp yolu ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Randevunuzun kararlaştırıldığı günden önce kan tahlilinizi yaptırmayı unutmayınız.

Detaylar için lütfen kliniğimiz ile iletişime geçiniz.